To si vypijeme – soutěž století! Vyhrajte poklad, který ve sklepě jen tak někdo nemá!

Ou jéé, dnes začíná něco neskutečného! Dokážete si představit, že vyhrajete 200 lahví vín, které vytáhli vinaři ze svých archivů a nejsou už nikde k dostání? Zní to jako sen.. jenže ona to je skutečnost! 😲 Až mi z toho brada spadla!

A co myslíte, zapojili jsme se i my?

Asi bych vám tu jinak nepsala, co :-D? Takže ANO, I MY JSME SE ZAPOJILI A VY TAK MŮŽETE S NAŠIMI VÍNY VYHRÁT 200 lahví od vinařů z jejich soukromých archivů!

 

 

Jak soutěžit?

Je to jednoduché! Kupujte víno po kartonech! Do každého koupeného kartonu vám ukryju nálepku se speciálním kódem. Ten zadáte na stránkách To si vypijeme a pak už jen budete čekat na zprávu, že jste to zrovna vy, kdo vyhrál (kód zadáte ZDE>>).

Pro vínomily amatéry: karton vín = 6 lahví

Soutěž probíhá od 2.6. do 12.12. a vyhrávat se bude každý měsíc. Čím víc toho vypijete, tím větší máte šanci vyhrát – to zní fér, ne? Každý měsíc se bude losovat výherce 30 vín z daného měsíce. Na konci soutěže 13.12. se pak vylosují tři šťastlivci, kteří vyhrají celou sbírku 200 unikátních vín, která už se nedají nikde koupit. Až mě mrzí, že se sama nemůžu zúčastnit, safra.

A jaké víno jsme do soutěže věnovali my?

Je na co se těšit. Fakt. Soutěžte, protože si moc přeju, aby ty vína vyhrál někdo od nás!

Mějte se krásně!

Vaše Ivuš

Iva Měřínská
Jsem dcera vinaře a milovnice vína. Na stránce našeho malého rodinného vinařství vám chci ukázat, jaký život žije naše víno, než doputuje do vaší skleničky. Příběh našeho vinařství si přečtěte zde >> Rádi byste ochutnali víno vyrobené netradiční cestou, pořídili nevšední dárek pro blízké nebo si prostě jen užili pohodu s lahví dobrého vína? Nemusíte chodit po vinotékách a ptát se na rady personálu. Napište mi nebo zavolejte a spolu vybereme to pravé víno pro vás :-).
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů