Pravidelný ROZVOZ vína až k vám domů na trase Brno – Žabčice

Ahojte, mám pro vás novinku! Tou je pravidelný rozvoz vína až k vám domů. Rozvoz se týká těch, kteří bydlí v Brně anebo na trase Brno – Žabčice a v okolí Žabčic (třeba Židlochovice, Blučina, Rajhrad a tak…). Já vím, psali jste mi z Ostravy, Prahy a jiných měst, jestli za vámi dojedu taky… Vám ráda pošlu kurýra a za vámi dojedu třeba na nějakou degustaci, až pomine karanténa a bude na ulicích bezpečněji 😉.

Jak rozvoz vína až k vám domů funguje?

Objednávat můžete na e-shopu: www.vinarstvímerinsky.cz/eshop.

V košíku pak zadáte typ dopravy ROZVOZ.

Rozvážet budu ve čtvrtek. Proč čtvrtek? Protože ho mám ráda a z českých filmů je jedna z mých nejoblíbenějších hlášek: „Je čtvrtek“. Schválně. Kdo ví, z jakého je to filmu?

Navíc ve čtvrtek už se hodí mít víno do zásoby na pátek a víkend. Po víkendu zase můžete zásoby zkontrolovat a případně doplnit objednávkou v pondělí. Já zase stihnu do čtvrtka vína nachystat a dovézt vám je a platba za víno se stihne připsat na účet. Paráda, ne?

Objednávky nad 2 000 Kč mají rozvoz ZDARMA. Není ale podmínkou objednávat za tuto částku. Když se nad ní nedostanete, bude vás rozvoz stát 69 Kč. Uvidíte moje krásné zelené oči a to za to stojí :-D.

Platby jsou možné jen převodem na účet. Víme, že v dnešní době je třeba dbát na bezpečnost, že jo. Navíc se chci vyhnout situacím: „Jee, ale já nemám nazpět. Nemáte to přesně? Hm, tak mi to dáte příště 😊“.

Pište, volejte anebo objednávejte rovnou na e-shopu. S výběrem vína vám ráda poradím. Asi není nikdo, kdo by je měl víc napitá, než já :-D.

Pro tyto dny se hodí třeba lehké roséčko, Cabernet Moravia anebo Svatovavřinecké.

Suchý, nefiltrovaný a pěkně pitelný Vavřinec. V chuti i…

Mějte krásný den a naviděnou!

Vaše Ivuš

 

Iva Měřínská
Jsem dcera vinaře a milovnice vína. Na stránce našeho malého rodinného vinařství vám chci ukázat, jaký život žije naše víno, než doputuje do vaší skleničky. Příběh našeho vinařství si přečtěte zde >> Rádi byste ochutnali víno vyrobené netradiční cestou, pořídili nevšední dárek pro blízké nebo si prostě jen užili pohodu s lahví dobrého vína? Nemusíte chodit po vinotékách a ptát se na rady personálu. Napište mi nebo zavolejte a spolu vybereme to pravé víno pro vás :-).
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů